About Us

Bet770

Κυριακή 14 Απριλίου 2013

LIVE SPORTS 24Κέρδισε τις εντυπώσεις ο Παναθηναϊκός (1-1 τον ΟΣΦΠ) (VDS)

Σ' ένα επεισοδιακό ντέρμπι με πολλή ένταση και λίγες φάσεις, Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός έμειναν στο 1-1. Καλύτεροι οι "πράσινοι" που προηγήθηκαν με τον Φιγκερόα, όμως οι Πειραιώτες ισοφάρισαν στο 86' με τον Μήτρογλου. ΄Άθλια εμφάνιση των Πειραιωτών και αποδοκιμασίες του κόσμου σε παίκτες-διοίκηση. Συνεχεία

Δεύτερος και μαθηματικά ο ΠΑΟΚ, 1-0 τον Λεβαδειακό

Χωρίς την μισή βασική του ενδεκάδα, αλλά με σοβαρότητα και τον Γλύκο σε μεγάλη μέρα ο ΠΑΟΚ πέρασε (0-1) από την Λιβαδειά και σφράγισε την δεύτερη θέση στην κανονική περίοδο

Διπλό το καλό για τον ΠΑΟΚ στο παιχνίδι της Κυριακής (14/4) με τον Λεβαδειακό, αφού αφενός ο "Δικέφαλος" επικράτησε με 1-0 στην Βοιωτία και καπάρωσε την δεύτερη θέση στην κανονική περίοδο και αφετέρου ο Γιώργος Δώνης ξεκούρασε αρκετούς από τους βασικούς του παίκτες που σήκωσαν το μεγαλύτερο αγωνιστικό βάρος κατά την διάρκεια της σεζόν. Συνεχεία

Έσπασαν καρδιές στο Γεντί Κουλέ: ΟΦΗ - Ατρόμητος 2-2

Με δύο γκολ στο τελευταίο πεντάλεπτο ο ΟΦΗ πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας κόντρα στον Ατρόμητο (2-2) και με 32 βαθμούς είναι κοντά στην παραμονή του στην Super League. Εξασφάλισε τα πλέι οφ ο Ατρόμητος
Με αντεπίθεση διαρκείας στο τελευταίο πεντάλεπτο του αγώνα, ο ΟΦΗ με γκολ των Παπάζογλου και Σάρ αναδείχθηκε ισόπαλος με 2-2 με τον Ατρόμητο και έκανε ένα ακόμη βήμα για την παραμονή του στην Super League.  Συνεχεία

Συνέτριψε με 5-1 ο Άρης τον Αστέρα Τρίπολης

Ο Άρης συνέτριψε με 5-1 τον Αστέρα Τρίπολης στο "φλεγόμενο" "Κλεάνθης Βικελίδης" και έκανε το μεγαλύτερο βήμα για την παραμονή στην Super League. Τρία γκολ ο Τάτος και από ένα οι Τριανταφυλλάκος, Αγγελούδης
Σε παράσταση για έναν ρόλο εξελίχθηκε για τον Άρη η αναμέτρηση με τον Αστέρα Τρίπολης στο κατάμεστο "Κλεάνθης Βικελίδης".
Η ομάδα του Σούλη Παπαδόπουλου με τρία γκολ του Τάτου και από ένα των Τριανταφυλλάκου, Αγγελούδη νίκησε με 5-1 τον Αστέρα Τρίπολης και έφτασε στους 32 βαθμούς. Συνεχεία

Στα πλέι οφ ο ΠΑΣ Γιάννινα, 1-0 την Κέρκυρα

Με το χρυσό γκολ του Ίλιτς στο 74', ο ΠΑΣ Γιάννινα νίκησε 1-0 την Κέρκυρα, σφράγισε την 5η θέση και εξασφάλισε την συμμετοχή του στα ευρωπαϊκά κύπελλα για πρώτη φορά στην ιστορία.
Ο ΠΑΣ Γιάννινα αποδείχτηκε... Άγγλος στο ραντεβού που είχε με την ιστορία το απόγευμα της Κυριακής, καθώς με λυτρωτή τον Ίλιτς στο 74ο λεπτό έκαμψε με 1-0 την αντίσταση της Κέρκυρας και "καπάρωσε" την 5η θέση, γεγονός που τον στέλνει στα ευρωπαϊκά σαλόνια τη νέα σεζόν για πρώτη φορά στην ιστορία του. Συνεχεία

Με 5-0 συνέτριψε η Βέροια τον Πλατανιά

Η Βέροια έκανε... πάρτι με τον Πλατανιά και με το εμφατικό 5-0 παραμένει ζωντανή στη μάχη για την αποφυγή του υποβιβασμού. Συνεχεία

Αυτογκόλ, ντου και διακοπή!

"Ντου" οπαδών της ΑΕΚ αμέσως μετά το αυτογκόλ του Μπουγαΐδη, υποχρέωσε τους παίκτες των δύο ομάδων να τραπούν σε φυγή. Διακόπηκε στο 0-1 το ματς με το ΟΑΚΑ να μετατρέπεται σε πεδίο μάχης!

Όσο το ρολόι πλησίαζε στο 90 η ένταση αυξανόταν στις εξέδρες του ΟΑΚΑ και ουσιαστικά το κακό άρχισε σε μια εκτέλεση κόρνερ των παικτών της ΑΕΚ. Μερίδα οπαδών μπήκαν ως το κόρνερ και υποχρέωσαν τον διαιτητή να διακόψει προσωρινά το παιχνίδι. Συνεχεία

Γκολ και θέαμα από Πανιώνιο και Skoda Ξάνθη

Σ' ένα εκπληκτικό παιχνίδι το οποίο είχε δύο ανατροπές Πανιώνιος και Ξάνθη πέτυχαν έξι γκολ συνολικά και μοιράστηκαν τους βαθμούς. Με 10 από το 30' οι φιλοξενούμενοι που πραγματοποίησαν εξαιρετική εμφάνιση στο δεύτερο ημίχρονο, έσωσαν την παρτίδα στο τέλος οι "κυανέρυθροι".
Ένα από τα καλύτερα παιχνίδια της φετινής Superleague έλαβε χώρα στη Νέα Σμύρνη, όπου Πανιώνιος και Ξάνθη χάρισαν απλόχερα θέαμα.
Οι δύο ομάδες έπαιξαν χωρίς σκοπιμότητες και αυτό τις βοήθησε να βρουν πολλούς χώρους, να δημιουργήσουν αρκετές ευκαιρίες και τελικά να έρθουν ισόπαλες με 3-3. Συνεχεία